Monika lubonja

Monika lubonja смотреть последние обновления за сегодня на .

Monika Lubonja 'sulmon' Bora Zemanin: Të kishte Instagram në kohën time, ta kisha treguar unë ty.

42047
172
39
01:23:27
21.06.2022

Monika Lubonja 'sulmon' Bora Zemanin: Të kishte Instagram në kohën time, ta kisha treguar unë ty.

Monika Lubonja merr Ilirin në telefon & zbulon bisedat me Arbanën në dhomën e rrëfimit- Glamour Zone

124506
569
00:50:51
11.03.2022

Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora #glamourzone #monikalubonja #ilirshaqiri #arbanaosmani #bbv #show #esterbylyku #vip

Monika Lubonja kapet me Andin: Ju bëni tekste kënge me 2 fjali. E tmerrshme E Diell 03/07/2022

4790
17
6
00:03:50
03.07.2022

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Bledi Mane, Daniela Shima, Erjola Doçi, Shqipe Hysenaj, Monika Lubonja, Argjira Spanca, Andi Shehu, Efi Dhedhes, Graciano Tagani, Atalanta Kërcyku Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Monika Lubonja bën për ujë të ftohtë Mevlanin në një takim njohës - Përputhen Prime, 26 Mars 2022

107560
395
59
00:14:32
26.03.2022

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Monika Lubonja çmend Fifin në telefon dhe e bën me zemër…. E Diell 24/04/2022

59545
339
24
00:03:59
24.04.2022

Prezanton: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Graciano Tagani, Mikela Pupa, Denisa Demaj, Klev Meti, Krist Aliaj, Monika Lubonja Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Mendova se do të ishim njësoj edhe jashtë BBVIP me Ilirin dhe Ariolën

15889
63
30
00:26:23
17.03.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Why?Not - Të ftuar: Monika Lubonja, SuperTalent Erina Seitllari (SEZONI 5)

36976
222
31
01:35:07
16.04.2022

#RTVOra #WhyNot #RozaLati #MonikaLubonja #ErinaSeitllari Në studion e Why Not ishin të ftuara Monika Lubonja aktore dhe ish-banore e Big Brother Vip Albania dhe supertalent Erina Seitllar. Çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora. Një emision argëtues dhe me plot surpriza nga Roza Lati. Nisi transmetimin me 11 nentor 2017. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Monika Lubonja tregon troç sekretet post-BBV dhe hatërmbetjet… E Diell 24/04/2022

75787
340
8
00:41:03
24.04.2022

Prezanton: Nevina Shtylla Pjesëmarrës: Ervin Kurti, Graciano Tagani, Mikela Pupa, Denisa Demaj, Klev Meti, Krist Aliaj, Monika Lubonja Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Monika për Donaldin dhe Borën: Telenovelë turke që po bëhet e mërzitshme! – MIRAGE – 27.05.2022

55721
251
79
00:17:18
27.05.2022

Monika për Donaldin dhe Borën: Telenovelë turke që po bëhet e mërzitshme! – MIRAGE – 27.05.2022

Raporti i Aurela Gaçes me vjehrrën & Monika Lubonja flet për lidhjet pas divorcit - Goca & Gra

123864
657
71
00:51:32
22.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Ja historia e Sabianit dhe Ilirit, që Donaldi ma preu në montazh

3851
12
1
00:01:39
15.06.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Loja e telefonit ndryshe nga çdo herë që jeni mësuar ta shikoni, Monika Lubonja surprizon publikun

17649
128
13
00:11:37
16.04.2022

#RTVOra #WhyNot #RozaLati #MonikaLubonja #LojaeTelefonitWhyNot Në studion e Why Not ishte e ftuar Monika Lubonja aktore dhe ish-banore e Big Brother Vip Albania. Çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora. Një emision argëtues dhe me plot surpriza nga Roza Lati. Nisi transmetimin me 11 nentor 2017. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

WakeUp/ Antonela Berisha: Ndarja Donald-Beatrix me shokoi. Monika Lubonja: Besoja te ata

15196
66
20
00:03:40
15.06.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Monika Lubonja i thotë të gjitha/ Dy fjalë për Ilirin, Donald-Beatrix dhe Arjolën |Breaking Top News

34927
124
111
00:49:00
25.02.2022

E ftuar: Monika Lubonja "Breaking" është emisioni më i ri informativ i Top News, që do t’i mundësojë publikut shqiptar marrjen e informacionit në një kohë sa më reale. "Breaking" në Top News startoi në 5 prill 2021, nën moderimin e gazetares së njohur, Sidorela Gjoni. Çdo ditë nga ora 10:00-14:00 në një transmentin maratonë publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit në vendin tonë, rajoni dhe bota. Në këtë hapësirë televizive do të mundësohen lidhje me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit politike, sociale, kronikë, aktualitet etj. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Breaking#TopChannel#TopNews

Wake Up/ Monika Lubonja: Big Brother VIP eksperimentoi cili kishte karakter

3241
9
3
00:04:04
15.06.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

"Monika Lubonja para dhe pas "Big Brother"" Ditë pas dite | 21 Mars 2022

1663
13
8
00:28:41
23.03.2022

E ftuar: Monika Lubonja, aktore "Ditë pas dite", një emision i përditshëm informativo-argëtues, ku në sallonin e Fjodora Fjorës çdo ditë do të takoheni me disa personazhe të përhershëm dhe të tjerë të ftuar nga të gjitha fushat. Një format televiziv, me një frymë innovative, që përcjell energjinë pozitive e imazhin modern të shqiptarëve, të cilët ia kanë dalë të bëjnë diçka të vlefshme dhe me ndikim për të gjithë shoqërinë. Nga e hëna nëëtë premte, në orën 16:35, në RTSH 1 HD. Një program nga: Fjodora Fjora Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Radio Televizioni Shqiptar" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like RTSH on Facebook HERE: 🤍 Follow RTSH on Instagram HERE: 🤍 #Ditëpasdite#RTSH#RadioTelevizioniShqiptar

Wake Up/ Monika Lubonja: Ç'ndodhi në ditelindjen time nga bananet, vaska, kadaifi dhe bakllavaja

6845
34
5
00:17:02
20.04.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Monika Lubonja shpërthen: Më parë kishte dashuri të vërtetë… E Diell 03/07/2022

4088
21
3
00:05:21
03.07.2022

Rubrika: Edi Manushi Edi Manushi, Ervin Kurti, Bledi Mane, Daniela Shima, Erjola Doçi, Shqipe Hysenaj, Monika Lubonja, Argjira Spanca, Andi Shehu, Efi Dhedhes, Graciano Tagani, Atalanta Kërcyku Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

'Fustanet i pash me mosperfillje' Monika Lubonja zbulon gjithë prapaskenën e Big Brother

29030
130
00:02:02
11.03.2022

Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 #rtvora #glamourzone #monikalubonja #show #esterbylyku# vip

Wake Up/ Dasma Ilir Shaqirit, Monika Lubonja: Nuk më bëri ftesë dhe as nuk e prisja

3059
11
6
00:01:33
15.06.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Rudina - Monika Lubonja: Nuk e prisja te merrja asnje cmin ne Koko Fest! (12 shtator 2018)

9617
23
1
00:23:32
12.09.2018

🤍tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Njeriu gjatë jetës së tij përballet me sfida dhe momente nga më të ndryshmet, të cilat e vënë në provë. E tillë është edhe historia e një zonje Valentina Telhaj, me profesion psikologe, një grua 35-vjeçare nënë e dy fëmijëve. Asaj i është dashur të luftojë fort për të qëndruar e lidhur me jetën, para një viti mësoi se vuante nga një sëmundje tumoriale. Por me shumë besim, me shumë forcë me shumë kurajo me shumë dashuri për jetën, ajo arriti të fitonte këtë betejë të vështirë. Valentina Telhaj: Vendosa të shkoj për një vizitë gjinekologjike pa ndonjë shkak apo dhimbje konkrete, por thjesht sepse ndjeja një si fryerje te pjesa abdominale, por që nuk mendoja kurrë se mund të kisha diçka serioze. Më saktë ishte bashkëshorti ai që më shtyu, kështu që shkova. Dhe nga diçka rastësore u përballa me diçka tjetër krejt të papritur. Doktori në ato momente më pyeti “sa kohë ke pa kontroll”, 6 muaj, mbi 6 muaj u përgjigja me pak ndjenja faji. Ai tha që nuk janë vetëm 6 muaj pasi kjo masa që unë shoh nuk i përket një harku kohor prej 6 muajsh. Sprova para së cilës na vendosin sëmundje të tilla është e madhe, secilit prej nesh në një situatë të tillë do i vinin mendime negative. Valentina Telhaj: Njeriu në ato momente nuk mendon se mund të ketë diçka që të jetë kalimtare, mund të jetë diçka e thjeshtë apo që mund të kurohet, po në ato momente njeriu mendon më të keqen çuditërisht, shkon në ekstremin e tij më të përtejshëm dhe normalisht të lind pyetja në çfarë gjendje jam, sa kohë më ka mbetur? Të qënurit nënë e dy fëmijëve e bën situatën edhe më të vështirë. Ndjeshmëria dhe përgjegjësia rriten dhe mendimet fokusohen vetëm te fati dhe jeta e fëmijëve. Valentina Telhaj: Shumë gjëra më vinin në mendjen time. Po e para gjë që mendova sigurisht ishin fëmijët. Si do ta përjetojnë si do të shkojë situata. Edhe pse ata rrethohen nga shumë njerëz që i duan vendin e nënës nuk e zë askush. Por si vendosi ta luftonte Valentina sëmundjen me të cilën fati e vuri përballë? Valentina Telhaj: Pas disa ditësh u specifikua që ishte një masë tumoriale, nevojitej një ndërhyrje emergjente. Bëra një ndërhyrje me laparoskopi, normalisht u hoq masa pastaj pata kontrolle të herëpashershme, kontrolli i fundit që bëra ishte në fund të korrikut, ku edhe diçka që na shqetësonte dhe na mbante të varur u largua përfundimisht. Sigurisht që ka shumë persona që më mbështesin, kam çunat kam bashkëshortin, prindër, vëllezër, motra, kam pafund njerëz që më rrethojnë por njeriu si fillim duhet të punojë me veten. Të menduarit dhe të vepruarit me sa më shumë pozitivitet mund ta lehtësojë situatën. Besoj shumë në Zot, mendoj se është përtej asaj që mund t’i japësh shpjegim, janë gjëra të mbinatyrshme. U mbusha, qava me dënesë po nuk e lashë aty, u ngrita, dhe nuk e lejova asnjë minutë të jetës sime pa i dhënë motiv. E mbushja kohën time, bëjë gjithë gjërat që bëhen në jetën e përditshme, madje dhe më shumë pasi në nënvetëdijën time mendoja se koha ishte shumë e shkurtër. Ecja, shëtisja, dilja në natyrë, sigurisht bisedat më motivuese i kisha me djemtë e mi. Më dukej një minutë i mbushur shumë me jetë. Po pavarësisht të gjithave Valentina sot është mirë, e fortë, e bukur, i ka hedhur frikërat pas dhe është e gatshme të përballojë çdo lloj sfide në jetën e saj.

Nga loja me Fifin; lajmet e ish bashkeshortit, pagave e fustaneve.Monika Lubonja ne 'Abc e pasdites'

55005
235
00:37:10
24.02.2022

'Abc e pasdites' me Ermal Peçi dhe figurat me të dashura publike. Çdo ditë ora 16:00 live në ABC me tematika të ndryshme, debate, lojëra e të ftuar VIP. Per informacionet me te fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#abcepasdites

Për herë të parë në një studio televizive Monika Lubonja interpreton Pablo Nerudën - Artkand

3744
32
10
00:06:34
07.05.2022

ArtKand është një program televiziv në formën e një ankandi veprash arti. Piktura, skulptura, antikuare e çdo vepër arti mund të bëhet pjesë e programit. Për ty artist, koleksionist apo menaxher arti që po kërkon një vend ku të shesësh. Apo për të gjithë ju qe doni të zotëroni veprat më të mira të artistëve tanë. ArtKand është dritarja e duhur! Autore dhe moderatore: Jetona Kocibelli  I ftuar: Genc Përmeti Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ArtKand#TopChannel

Wake Up/ Kopshti Zoologjik, drejtoresha Monika Lubonja flet për incidentet me kafshët

1685
2
3
00:05:05
15.06.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Dance with me Albania 5 - Monika Lubonja & Donald Veshaj - Sfida Finale

200897
656
41
00:11:11
18.12.2018

🤍 Dance format by Endemol & TvKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre

PËRBALLJE LIVE/ Monika Lubonja merr në telefon Ilir Shaqirin në mes të emisionit | Glamour Zone

21814
82
00:01:16
11.03.2022

#rtvora #glamourzone #show #esterbylyku #vip #monikalubonja #ilirshaqiri Një program rinor me të ftuar VIP nga fusha të ndryshme. E veçanta e këtij emisioni është se xhirohet në limuzinë. Personazhet tregojnë të pathënat nga jeta e tyre, momentet më kritike të karrierës, si dhe shumë ekskluzivitete të tjera. Një emision nga Ester Bylyku. Ku personazhet ftohen për një udhëtim me limuzinë Çdo të premte ora 22:30 në RTV Ora Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Monika Lubonja për pak minuta konkurrente në Per’puthen - Përputhen Prime, 26 Mars 2022

10386
50
8
00:05:56
26.03.2022

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Perputhen#TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Pse nuk e ftova Sabianin në ditëlindje. Ilirin dhe Donaldin i ftova por...

5251
15
2
00:04:20
20.04.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Kafen me Ariolën nuk e kemi pirë ende edhe kemi shumë gjëra për të folur

3038
7
4
00:01:43
17.03.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Monika Lubonja zbulon çfarë i tha vajza për lidhjet e reja pas divorcit!- Goca & Gra

3336
12
0
00:01:42
22.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Ftesë në 5,Monika Lubonja: Sabianit i kam vënë bllok, Donaldi është fitues ,17 Shkurt 2022, Pjesa 3

175957
714
496
00:26:53
17.02.2022

Tema: Nga gjithë rrugëtimi saj në Big Brother Vip e deri tek takimet me pilotin, Monika Lubonja tregon si e kanë pritur jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Të ftuar: Monika Lubonja #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare:Xhuljana Lakuta Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #TopChannel

Monika Lubonja flet për dasmën e Ilirit: Nuk humba gjë të madhe, dasma e Ilirit si suprizat në BB

14709
60
21
00:44:39
21.06.2022

Monika Lubonja flet për dasmën e Ilirit: Nuk humba ndonjë gjë të madhe, dasma e Ilirit njësoj si suprizat në Big Brother"

Do të shkriheni së qeshuri, Monika Lubonja habit në lojën "5 sekonda" | Why Not

50503
230
14
00:03:20
16.04.2022

#RTVOra #WhyNot #RozaLati #MonikaLubonja #Loja5Sekonda Në studion e Why Not ishte e ftuar Monika Lubonja aktore dhe ish-banore e Big Brother Vip Albania. Çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora. Një emision argëtues dhe me plot surpriza nga Roza Lati. Nisi transmetimin me 11 nentor 2017. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

E ftuara speciale, Monika Lubonja kërcim provokues me konkurrentin në Style Star | ABC News

9046
33
8
00:07:02
06.05.2022

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët. Për informacionet më të fundit klikoni: Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Subscribe kanalin tone ne: youtube:🤍 #abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Wake Up/ Monika Lubonja: Belkisa më ka rrënqethur, kjo dashuri nuk krahasohet me asnjë gjë tjetër

1274
10
0
00:02:19
17.03.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Monika Lubonja habit me deklaratën e saj: Ja përse nuk martohem | Why Not

17042
72
6
00:02:25
16.04.2022

#RTVOra #WhyNot #RozaLati #MonikaLubonja Në studion e Why Not ishte e ftuar Monika Lubonja aktore dhe ish-banore e Big Brother Vip Albania. Çdo të shtunë ora 21:00 në RTV Ora. Një emision argëtues dhe me plot surpriza nga Roza Lati. Nisi transmetimin me 11 nentor 2017. Follow RTV Ora Website: 🤍oranews.tv Youtube 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍

Monika Lubonja pyet Aurela Gaçen nëse e fal tradhtinë, ja si përgjigjet ajo!- Goca & Gra

18029
65
2
00:01:34
22.06.2022

“Goca dhe Gra”, programi që bën bashkë katër moderatore dhe të ftuara njëherazi: Armina Mevlanin, Fatma Haxhialiun, Dalina Buzin dhe Rita Petron. Një Talk Show mbi çështje të mprehta e tema që i flasim të gjithë, parë nga një këndvështrim ndryshe, çdo të mërkurë, ora 21.00, në ekranin e Top Channel!Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #GocadheGra #TopChannel

Fillimi apo fundi i aktit intim? Monika Lubonja zgjedh çfarë preferon më shumë – Më lër të flas

10074
53
5
00:01:31
06.05.2022

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #MëLërTëFlas#TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Ju thaftë dora deri në rrëzë kush ma vodhi Instagramin

463
3
1
00:01:35
07.07.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Wake Up/ Monika Lubonja: Më vodhën Instagramin, 4 ditë pazare “gjobash” për të ma kthyer

329
3
2
00:01:34
07.07.2022

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Ori Nebijaj & Isli Islami Autore: Aida Tuci Gazetar: Edlira Sulejmani, Malvina Gorreja, Vilma Kërçiku Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #WakeUp#TopChannel

Назад
Что ищут прямо сейчас на
monika lubonja bread masala simple modeling app admob earning source code admob source code магазин в сша Age of Empires 4 геймплей logo carousel slider wordpress MacBook m1 pro Vs MacBook m1 КА ЗАКИДЫВАТЬ В СОНИ ВЕГАС ВИДЕО osiris: new dawn выживание lagu bugis bikin nangis военная тайна; тайны мира; живая тема; фантастические истории; территория заблуждений; непознанное Cyberpunk Fix komsos garuda xfce секрет быстрого изучения языка mi flash error скутр как отрегулировать карбюратор Belorusskaya Denov bozor