Rezear xhaxhiu

Rezear xhaxhiu смотреть последние обновления за сегодня на .

Rudina - Ne lidhje me çiftin Laura dhe Rezear Xhaxhiu nga shtepia e tyre! (16 prill 2020)

6643
23
3
00:25:32
16.04.2020

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. Në një lidhje në Skype për programin “Rudina”, në Tv Klan këtë pasdite ishte çifti i njohur i medias, Laura dhe Rezear Xhaxhiu. Laura është e vetmja Face Yoga Coach në Shqipëri. Ajo ka përgatitur programe, por dhe trajnime për të stimuluar 57 muskujt, të cilat mbajnë të gjitha pjesët e fytyrës tonë. Prej më shumë se 30 vitesh është e martuar me gazetarin, Rezear Xhaxhiu dhe kanë një vajzë që jeton në Paris, Loris. Laura Xhaxhiu u shpreh se kjo periudhë për të ka ndikuar pozitivisht sepse i ka dhënë mundësinë të merret më shumë më biznesin e Face Yoga dhe përpiqet ta shohë sa më pozitivisht këtë situatë. Por bashkëshorti i saj, Rezear nuk është dakord, pasi sipas tij kjo situatë ka prishur ekulibrat me jetën e përditshme. Laura Xhaxhiu: Mundohem ta kaloj këtë periudhë sikur s’ka ndodhur gjë, pavarësisht se hija e tensionit dhe stresi na vërtitet të gjithëve. Por dua të them që fakti që jemi me njerëzit e shtëpisë, fakti që jemi me njerëzit e dashur dhe që s’na mungon asgjë brenda, jemi shumë mirë. Rezear Xhaxhiu: Nuk jam shumë dakord, me këtë rozën që po e ngjyen Laura këtë historinë sepse për hir të së vërtetës na ka prishur shumë ekulibra. Na ka prishur ekulibra personale, të raportit me jetën e perditshme por edhe të raporteve të tjetra. Laura Xhaxhiu: Nuk ishte rozë, nuk ishte ngjyrë kjo e imja. Shiko një sekondë, kjo gjëja ime ishte ta shikosh gjënë në mënyrë pozitive. Rezear Xhaxhiu: Mirë dakord po… Laura Xhaxhiu: Thjesht kaq! Rudina Magjistari: Një yogiste e vërtetë! Rezear Xhaxhiu: tregoj ca sekrete tani! Laura Xhaxhiu: Sekretet e mia? Rezear Xhaxhiu: Sepse është gjithë kohës ka ndezur gjithë motorët dhe shyqyr që jam thotë 24 orë në shtëpi, për të rikuperuar kohën e kaluar që e ndante midis zyrës dhe aktiviteteve. Laura Xhaxhiu: Me thënë të drejtën, mua perosnalisht nga njëra anë më ka ardhur mbarë sepse me dy aktivitete që kam unë dhe të punosh çdo ditë në zyrë nga 8 orë dhe të vazhdosh të punosh për një biznes privat gjatë ditës, nuk të dalin 24 orë. Kështu që për shkak të një pjesë të madhe të aktiviteteve të stopuara, i bie që tani që jam në shtëpi, punoj me kapacitet të plotë për gjithë pjesën e biznesit të Face Yoga. Ka shumë punë për të bërë, ka shumë punë parapërgatitore./tvklan.al SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Kush vjen per dreke/ Emocionohet Rezear Xhaxhiu, perlotet ne studio (23.02.2018)

5394
00:03:38
23.02.2018

Gazetari Rezear Xhaxhiu duket se nuk i ka mbajtur dot lotët sot në studion e emisionit “Kush vjen për drekë” kur në ekran u shfaq vajza e tij, Lori. Prej më shumë se 5 vite ajo jeton në Francë dhe Xhaxhiut duket se i mungon shumë koha me të. Gjatë emisionit Lori surprizoi përmes një videomesazhi babin e saj, ku i kujtoi kohën që kalonin bashkë vite më parë.

Pasdite ne TCH, Rezear dhe Laura Xhaxhiu, 26 Shkurt 2018, Pjesa 1

3098
10
1
00:20:39
27.02.2018

Tema: Rezear dhe Laura Xhaxhiu, mbi 30 vite martesë. - Rezear dhe Laura Xhaxhiu rrëfejnë historinë e dashurisë, karrierën dhe pasionin për udhëtimet. Te ftuar: Rezear Xhaxhiu, Laura Xhaxhiu 🤍

Kush ka probleme në çift, Rezear Xhaxhiu iu tregon zgjidhjen me këto dy maska...

1773
3
1
00:06:16
02.07.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Nate me... VRIMEN - Interviste e Rita Petros dhene gazetarit Rezear Xhaxhiu

4423
9
3
00:43:40
21.02.2015

Nje interviste e vecante qe futet ne shpirtin e gjithkujt dhe qe i ben te gjithe te rremojne ne thellesi te vetes... copyright News 24, Rezear Xhaxhiu, Rita Petro

Pasdite ne TCH, Rezear dhe Laura Xhaxhiu, 26 Shkurt 2018, Pjesa 2

1264
2
0
00:14:26
27.02.2018

Tema: Rezear dhe Laura Xhaxhiu, mbi 30 vite martesë. - Rezear dhe Laura Xhaxhiu rrëfejnë historinë e dashurisë, karrierën dhe pasionin për udhëtimet. Te ftuar: Rezear Xhaxhiu, Laura Xhaxhiu 🤍

Kush vjen per dreke/ Pjata e gazetarit Rezear Xhaxhiu (23.02.2018)

764
00:02:01
23.02.2018

Gazetari Rezear Xhaxhiu ishte sot i ftuar ne emisionin “Kush vjen per dreke” në Tv Klan. Ai tha se di të gatuaj shumë mirë dhe se i pëlqen kuzhina moderne. Ndërkohë sot gazetari kishte zgjedhur të përgatisë makarona me thjerrëza.

1 vit pa Shef Kasemin, Rezear Xhaxhiu: Kasem Hysenbelli ishte mbeshtetje per cdo gazetare

100
0
0
00:24:11
05.12.2021

Moderatori Rezear Xhaxhiu, pjesë e Fax News që në nisje, kujton takimin e parë me të ndjerin Kasem Hysenbelliu si dhe gjithë trajektoren e punës së tij ndër vite deri në krijimin e medias së tij. Xhaxhiu thotë se edhe pse në mungesë të tij prej nje viti, familja e Fax News ia ka dalë me sukses të mbaje të njëjten vijë editoriale me një ekip të përkushtuar ndaj punës. -Një kujtim që daton herët, takimi i parë me Kasem Hysenbelliun? Xhaxhiu: Ka qenë viti 2000-2001, kur punoja te Panorama dhe kontaktin e parë e kisha te ato zyra. Mbaj mend të veshur me kollare, si administrator i përgjithshëm i Panorama Group, në bisedat e para i thashë që ofroj penën time si analist por nuk e kontrolloj dot, shpesh herë dhe të hidhur dhe më tha: E cfarë pastaj? Jam unë këtu, tha. Pse e them këtë? Jam unë këtu-do e hasja më pas si shprehje. Kur administronte Ballkan Web, kisha akoma ndjesinë në 5 vite te News 24 të asaj shprehjeje. Kur pinim kafe, i thoja që jam vënë nën presion në x presion dhe më jepte kurajo të vazhdoja. E përdorte veten si mur gome ne raportin e presionit të jashtëm dhe ekipit që punonte. Ishte asset I m,adh që nuk e kam gjetur në media të tjera. Këtë mision e merrte Kasemi. Ti vazhdo!-do të thotë ti dhurosh tjetrit lirinë personale dhe profesionale, hy në studio dhe e di që ke dikë që të mbështet. Punova gjatë dhe komod aty. -Çfarë ndryshonte shef Kasemi në 2001 mje atë të 2012? Xhaxhiu: Media e shkruar dhe elektronike janë dy botë të ndryshme, në periudhën e parë vija re skrupulozin dhe mbështetësin. Më pas kur punonim përdit vija re se ishte I njejti Kasem në shtyllat kryesore sa i takon lirisë së gazetarit por një lloj pjekurie profesionale të tij. Ishte rasti që kapte nuancën e lajmit. Kemi një rritje të tij në njohjen në qelizë të medias. Periudha e tretë, Fax. Kur startova “Një natë me Xhaxhiun” ai mori përsipër cdo gjë, çdo teknikalitet sepse atij i dhimbte gjithçka. E kam merak thoshte, Kasemi dimensional. Ritakohemi në 2017, në atë kohë Kasemi i lindi ideja për tv të tij. Nëse nuk do bënte këtë Fax do të shpikte diçka tjetër, në atë kohë kërkoi ndihmën e një grupi njerëzish, edhe me mua. Do ta vazhdojmë rrugëtimin më tha? Po hap një dritare të re-më tha. E anulova atë idenë tjetër dhe i thashë ok, sepse një gazetar profesionist ka ca ide të shenjta. Mu kujtuan disa asete të tijat dhe pa mëdyshje I thashë po. Do bësh atë që di më tha. Kemi qenë në këtë studio, vinte dhe u rrinte njerëzve mbi kokë për çdo detaj, rri në largësi I thoja je pronar. Dua t’i prek gjërat më thoshte. Po bënte një shtëpi të vogël, Fax është shtëpi e vogël por ka ca dritare të mëdha brenda të cilës hyn Shqipëria tjetër. Hape krahun dhe jepi zë njerëzve pa zë-thoshte. Nuk të jep klikime hallexhiu I thosha, lëri klikimet thoshte ai. Fax 2021 është në te njëjtën linjë me atë të 2017. E kam mision thoshte që të sjell zërin e njerëzve dhe sot mendoj se ishte një nga pikat fituese të këtij ekrani, i vënë në funksion të shtresave të pazëshëm. 1 vit pa shef Kasemin? Xhaxhiu: Tv me ikjen e tij mendova se do të gjunjëzohet e zvarritet, por vura re se gjërat vijuan sepse për dy arsye sepse ai la pas një familje televizive. Djem dhe vajza të rinj, por të përkushtuar ndaj profesionit, kalimi I logos në duart e djalit. Peshë e rëndë për të mendoja në fillim, por pashe se nuk ishte e tillë, nga vija editoriale. Nuk ka devijacione në trungun kryesor dhe kjo është një fitore kur ikën kryefamiljari. #faxweb #faxnews #zgjohu Follow Fax News Albania Subscribe To Fax News on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like Fax News on Facebook HERE: 🤍 Follow Fax News on Instagram Here: 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

Rezear Xhaxhiu i ftuar në Kolaudim 01/03/2018 | IN TV Albania

377
2
0
00:51:31
02.03.2018

IN Tv Albania Follow us: 🤍 🤍 🤍 Offcial website: 🤍

Loja Mbaroi - Kamera E Fshehte Me Rezear Xhaxhiu :Emisioni 10 - Pjesa 3

4196
6
0
00:26:13
27.03.2016

Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Youtube: 🤍

Emisioni me "Me Xhaxhiun", Date 13.04.2022, Pjesa e Parë

569
16
14
00:27:33
13.04.2022

Me xhaxhiun, emision me tema te ndryshme, sociale, kulture, politike. #faxweb #faxnews Follow Fax News Albania Subscribe To Fax News on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like Fax News on Facebook HERE: 🤍 Follow Fax News on Instagram Here: 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

Ismet Drishti - Kamera e fshehte me gazetarin Rezar Xhaxhiu

426605
515
29
00:13:11
24.10.2011

Web: 🤍 Facebook: 🤍 Instagram: 🤍 Youtube: 🤍

Soirée, Rezar Xhaxhiu: Partia më nxiti që të gjeja një grua, 4 mars 2020

2177
5
1
00:06:50
04.03.2020

Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #Soirée#TopChannel

“M’u këputën këmbët”, Xhaxhiu mesazh prekës për vdekjen e Kasem Hysenbelliut

363
1
0
00:03:05
05.12.2020

Gazetari Rezear Xhaxhiu u shpreh i tronditur për ndarjen nga jeta të Presidentit të “Fax News”, Kasem Hysenbelliu, nga koronavirusi. Në një lidhje me “Skype” për News24, Xhaxhiu tha se i janë këputur këmbët kur ka mësuar lajmin e hidhur, ndërsa u shpreh se po jetojmë në një kohë idiote, pasi çdo mëngjes po marrim lajme të trishta.

Emisioni 'Me Xhaxhiun', Date 23.11.2021. Pjesa e Dytë

340
10
0
00:21:47
23.11.2021

Me xhaxhiun, emision me tema te ndryshme, sociale, kulture, politike. #faxweb #faxnews Follow Fax News Albania Subscribe To Fax News on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like Fax News on Facebook HERE: 🤍 Follow Fax News on Instagram Here: 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

Felix Bilani ne emisionin Nate me Xhaxhiun

448
4
0
00:40:25
09.02.2015

Nje nga intervistat me te mira qe me eshte bere ndonjehere. faleminderit Rezear Xhaxhiu

Laura Xhaxhiu sfidon botoksin me yoga të fytyrës: Dukesh 10 vjet më e re

11661
167
4
00:27:34
05.06.2020

🤍Vila24News24 🤍News24 Albania Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: shorturl.at/dyO67 Ndiq News24 ne facebook : 🤍 Ndiq News24 ne instagram : 🤍 Ndiq News24 ne Twitter : 🤍 #news24albania #news24 #lajmeshqip #lajme #lajmifundit

Laura Xhaxhiu:Sot vishem njësoj siç jam veshur kur isha 25 vjeç- Shqipëria Live 21 Prill 2021

596
1
0
00:03:24
21.04.2021

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

Pierre-Yves Plat sur NEWS 24 (Télévision albanaise)

892
9
2
00:30:54
24.03.2015

en direct sur News 24 à l'occasion du Printemps de la Francophone. Invité avec Hubert le Forestier (de l'ambassade de France) par Rezear Xhaxhiu

'Momento mori", Tobias Xhaxhiu rikthen vemendjen te besa e shqiptarit / Rrugetim me Anilen

525
2
0
00:14:42
22.07.2021

Subscribe në kanalin “News24 Albania” për më shumë lajme: 🤍 website: 🤍 Ndiq News24 ne facebook : 🤍 Ndiq News24 ne instagram : 🤍 Ndiq News24 ne Twitter : 🤍 #news24albania #lajmeshqip #lajme #lajmifundit #News24AL #news24

Kush vjen per dreke/ Perballja Mema-Xhaxhiu, kush ishte pjata me e mire (23.02.2018)

2437
00:03:52
23.02.2018

Këngëtarja Valbona Mema dhe gazetari Rezear Xhaxhiu ishin sot të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan. Mema tha se ka marrëdhënie shumë të mira me gatimin dhe kishte zgjedhur të gatuaj një recetë tradicionale siç janë specat e mbushur, ndërkohë Xhaxhiu përgatiti makarona me thjerrëza. Në fund të emisionit të dy të ftuarit provuan pajtat dhe si më e mirë u shpall ajo e gazetarit Xhaxhiu.

Rudina - Laura Xhaxhiu: Ja ushtrimet qe duhet te beni per zonen e gushes - 30 Mars 2022

3181
24
0
00:11:46
30.03.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. #LauraXhaxhiu Në këtë pjesë të programit do të flasim për një problem që duket se po i shqetëson si të rinjtë, moshën e mesme dhe aq më tepër të moshuarit, pikërisht për plakjen e pjesën delikate të qafës, të ndikuar edhe nga zakonet e këqija të stilit të jetës, siç janë kequshqyerja apo përdorimi i smartphone-ve apo pajisjeve të tjera teknologjike.  Por ekziston një zgjidhje, dhe që nuk ka lidhje me kirurgjinë plastike. Do të kemi në studio trajneren e parë shqiptare e çertifikuar ndërkombëtarisht për “Face yoga”, për të na treguar me çfarë mënyrash apo ushtrimesh mund të ndihmojmë për të ruajtur muskulaturën e pjesës së qafës, që është një nga zonat më delikate e që priret të plaket më shpejt. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Laura Xhaxhiu tregon "recetën sekrete" të humbjes në peshë për 2022

4746
29
5
00:04:39
12.01.2022

#lauraxhaxhiu #recetaperhumbjennepeshe #Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Laura Xhaxhiu zbulon sekretin që zëvendëson botoksin…

558
12
0
00:14:38
26.02.2021

- - - E ftuar këtë mëngjes në “Live From Tirana”, ishte e para trajnere e çertifikuar në ‘face yoga’, Laura Xhaxhiu e cila na tregoi si u njoh me mënyrën alternative të parandalimit të rrudhave apo shenjave të moshës, ‘face yoga’. Trajneria shprehet: Lindi nga nevoja, doja të bëja diçka që të ndihesha në ekuilibër me veten. Kur kalon të 40-tat, nuk ke zgjidhje tjetër përveçse të bësh ndonjë gjilpër të vogël. Gjë që e bëra edhe unë, në kulm të karrierës sime. Me ‘face yoga’ u njoha para dy vitesh në Bali, ku u bëra pjesë e një seminari tre ditor. Ishte një botë 100% natyrale, çdo gjë e shëndetshme. Në fillim, kur nuk ke informacionin e duhur ke pikëpyetje, por kur lexon dhe e praktikon e kupton që funksionon. Është kulturë e re dhe normalisht që njerëzit kanë dyshimet e tyre. Në fund të 6 javëve kam parë ndryshime në fytyrën time, pashë dritë në fund të tunelit. Jam diplomuar në amerikë nga një mësuese japoneze dhe jam një shembull i gjallë i efekteve të ‘face yoga-s’. Trajneria më e njohur e momentit, shprehet mbi rëndësinë dhe mënyrën e praktikimit të ‘face yoga’: Çdo ditë nga 20 minuta është perfekt. Yoga e fytyrës është palestrimi i muskujve të fytyrës. Kemi mbi 50 muskuj, e meritojnë të trajnohen. Nëse stërvitemi 10 minuta në ditë, ne tonifikojmë muskulaturën e fytyrës, ka më shumë jetë. Zonat më delikate që duhen trajtuar me kujdes është balli, sytë, qafa, zona e gojës e mollëzat. Xhaxhiu gjithashtu na shpreh se ‘studenti’ i parë ka qenë bashkëshorti i saj, gazetari i njohur Rezear Xhaxhiu. Dhe se për meshkujt mjafton 10 minuta ‘face yoga’ në ditë për të pasur një rezultat të këndshëm. 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #LiveFromTirana

Rezart Xhaxhiu: Unë jam gjysh trendi, kështu duhet të jemi të gjithë

436
1
0
00:04:19
14.01.2022

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow Tvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Interviste mbi situaten ekonomike dhe rritjen e cmimeve ne Shqiperi | Me Xhaxhiun | 20 Tetor 2021

149
9
3
00:20:39
21.10.2021

Ne kete interviste me gazetartin Rezear Xhaxhiu diskutuam situaten ekonomike ne Shqiperi dhe arsyet e rritjes se cmimeve.

Ditë pas dite 12/10/21 Laura Xhaxhiu - Faceyoga, si po zëvendëson botoksin

357
2
0
00:25:08
13.10.2021

Gladiola Bilbili në rubrikën Tendencë - Faceyoga, si po zëvendëson bisturinë dhe botoksin, - e ftuar Laura Xhaxhiu

Rezart Xhaxhiu për bashkëshorten: “Ajo është një Ferrari ndërsa unë një Fiat Panda”

262
1
0
00:12:57
15.03.2021

- - - Sot në emisionin “Live from Tirana” u fol rreth dashurisë, dashurisë mbi moshën 40-vjeç. I ftuar në studio për të folur rreth kësaj teme ishte gazetari i njohur, Rezart Xhaxhiu i cili është rikthyer në Radio pas 30 vitesh. Formati më i ri i “Për’puthen” këtë sezon vjen më hyrje të reja mbi 40-vjeç. Për këtë fakt gazetari u pyet se për cilën format ka më simpati e të tjera me rradhë… Do të jem sy e vesh për “Për’puthen” plus 40 vjeç. Kam ndjekur një puntatë të “Për’puthen” të moshave të reja dhe hoqa dorë, nuk më la shije të mirë. Dashuria është i vetmi pasion që dhuron çastin, i cili është magjik. Me bashkëshorten kam 35 vite. Dashuria nuk ka formë, është personale. Ka një lloj pjekje dashuria pas 35 viteve. Dashuria është pasion, admirim dhe vlerësim. Nësë të treja këto funskionojnë dashuria është njësoj në çdo moshë. Unë kam shumë shembuj të vajzës sime apo shoqërisë sime. Të gjitha kanë një vuajtje të përbashkët: “Nuk ndihemi femra, nuk ndihemi të trajtuara”. Përmendin një lloj posesiviteti, xhelozie, ti je e imja, liria jote është brenda kafazit tim. Kjo është ajo që vuan femra me lidhjet e njëpasnjëshme. Nga rrëfenjat kam kuptuar që sot femrat vuajnë nga lidhjet që mungon vlerësimi, mungesa e ndjenjës. Atëhere në lidhjet tonë kishte adreanalinë, e mbanim të fshehtë që mos të na shihte njeri. Raporti qe duhet të ketë çifti me lirinë është t’i japi liri partnerit, sepse nuk ke të drejtë ta konsiderosh si pronë. Unë kur u njohta me bashkëshorten sha i maturuar, 27-vjeç, vija nga një familje intelektualesh dhe ky model u eksportua. Kemi pas një raport të lirisë reciproke, por pa abuzim. Jepi femrës liri, mbushe me liri dhe do e shohësh që ajo nuk do të abuzojë me të. Dashuria do pjekuri, maturi. Me kalimin e kohës mendoj që pasioni zvetnohet pak. Pasioni midis një çifti është kur çifti është 50-60 vjeç dhe ndihet si 30 vjeç. Unë jam një Fiat Panda ndërsa nusja një Ferrari.(qesh) 🤍 🤍 🤍 #TopAlbaniaRadio #TopAlbaniaRadioPodcast #LiveFromTirana

Rudina - Laura Xhaxhiu na tregon per maskat e fytyres

2662
35
0
00:04:21
16.04.2020

#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos! Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web 🤍 Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen 🤍 Follow Tvklan on Facebook: 🤍 Follow rtvklan on Instagram: 🤍 Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen 🤍

Luftoni plakjen e fytyrës me Yoga, Laura Xhaxhiu tregon sekretin-Shqipëria Live

492
1
0
00:03:52
21.01.2022

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #ShqiperiaLive#TopChannel

“Më ka ikur dëshira për s*ks me gruan”, psikologia ‘habitet’ nga moderatori Rezart Xhaxhiu

516
7
0
00:24:38
06.05.2020

Ditën e sotme e ftuar në “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ishte psikologia klinike Enertila Bekteshi e cila foli në lidhje me menaxhimin e shëndetit mendor gjatë kohës së pandemisë së COVID-19. Moderatori i emisionit Rezear Xhaxhiu, ka inseknuar në studio një vizitë tek psikologia duke pasqyruar problemet më të shpeshta që është hasur shoqëria këto javë në kohë pandemie. Xhaxhiu, i vendosur në rolin e një pacienti përballë psikologes, e pyeti këtë të fundit për zbehjen dëshirës s*ksuale, gjatë kohës së pandemisë së COVID-19 Xhaxhiu: Jam në dilemë t’ja bëj apo mos t’ja bëj këtë pyetje, por për transparencë është një pyetje që ju e bëni të gjithë. Psikologe më ka ikur dëshira për s*ks me gruan? Psikologia: Ti qenkërke shumë i çuditshëm. Në këtë kohë dëshira s*ksuale bësoj se është ndryshe nga herët e tjera. Ju ndoshta jeni pak i stresuar, por do të thoja se kontakti me të dashurën tuaj me partneren, është mënyrë shumë e mirë për ta shfrytëzuar dhe është shumë relaksuese. Xhaxhiu: Doni ta luftoni COVID-19 , bëni s*ks! Psikologia: Dhe unë e konfirmoj! Follow Fax News Albania Subscribe To "Fax News" on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE 🤍 Like Fax News on Facebook HERE 🤍 Follow Fax News on Instagram Here 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

Emisioni "Me Xhaxhiun" / Pjesa 2 date 23.12.2020

2339
50
9
00:24:35
23.12.2020

Emisioni "Me Xhaxhiun" / Pjesa 2 date 23.12.2020 #faxweb #faxnews #zgjohu Follow Fax News Albania Subscribe To Fax News on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍 Like Fax News on Facebook HERE: 🤍 Follow Fax News on Instagram Here: 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

N'fermë: Ledjana harron Mevlanin, prezanton djalin që i ka marrë zemrën E Diell 05/12/2021

9692
55
9
00:01:49
05.12.2021

"N'fermë" Sezoni 3-të, episodi 1- rë Autor: Ervin Kurti Prezantojnë: Ervin Kurti, Marjana Kondi Të ftuar: 1. Sheila Haxhiraj - Këngëtare 2. Rezear Xhaxhiu - Gazetar 3. Ledjana Prenga - Ish-konkurente "Për'puthen 2" 4. Ardit Çuni - Këngëtar Realizimi televiziv: "Barraka Production" Post-production: Romeo Lilo Koordinator: Egnis Muça Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin. Për më shumë vizitoni: 🤍 Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV Shows HERE: 🤍 For more content from click HERE: 🤍top-channel.tv Like Top Channel on Facebook HERE: 🤍 Follow Top Channel on Instagram HERE: 🤍 Follow Top Channel on Twitter HERE: 🤍 #eDiell#TopChannel

Mollëzat e ngritura, trofeu i një fytyre rinore! Laura Xhaxhiu!

110
1
0
00:50:20
07.02.2021

#Dritare #TV #DritareTV #Albania #Shqiperi DritareTv, është një web televizion, i dritare.net. Ne jo vetëm informojmë, por dhe mirëinformojme. Nëse kërkon një dritare, ja ku është DritareTv. Abonohu tani dhe ndiz njoftimet për tu informuar ti i pari! Subscribe "Dritare TV" në YouTube: 🤍 Për më shume lajme dhe informacione kliko KËTU: 🤍​ Like faqen Dritare.net në Facebook: 🤍 Follow Dritare TV në Instagram:​ 🤍 Follow Rudina Xhunga në instagram: 🤍 Follow Rudina Xhunga në Twitter: 🤍

Arian Galdini

28
2
0
00:20:53
11.02.2021

Intervistë e Arian Galdinit me gazetarin Rezear Xhaxhiu në Fax News. Arian Galdini Kryetar i LRE LRE - Lëvizja e Re Ndize Zjarrin! 🔥🔥🔥🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱✌ Tiranë më, 10 shkurt 2021

“Më ka ikur dëshira për të bërë seks me bashkëshorten?” Ja çfarë këshillon psikologia

550
5
1
00:01:06
06.05.2020

Ditën e sotme e ftuar në “Pasdite me Xhaxhiun” në Fax News ishte psikologia klinike Enertila Bekteshi e cila foli në lidhje me menaxhimin e shëndetit mendor gjatë kohës së pandemisë së COVID-19. Moderatori i emisionit Rezear Xhaxhiu, ka inseknuar në studio një vizitë tek psikologia duke pasqyruar problemet më të shpeshta që është hasur shoqëria këto javë në kohë pandemie. Xhaxhiu, i vendosur në rolin e një pacienti përballë psikologes, e pyeti këtë të fundit për zbehjen dëshirës s*ksuale, gjatë kohës së pandemisë së COVID-19 Xhaxhiu: Jam në dilemë t’ja bëj apo mos t’ja bëj këtë pyetje, por për transparencë është një pyetje që ju e bëni të gjithë. Psikologe më ka ikur dëshira për s*ks me gruan? Psikologia: Ti qenkërke shumë i çuditshëm. Në këtë kohë dëshira s*ksuale bësoj se është ndryshe nga herët e tjera. Ju ndoshta jeni pak i stresuar, por do të thoja se kontakti me të dashurën tuaj me partneren, është mënyrë shumë e mirë për ta shfrytëzuar dhe është shumë relaksuese. Xhaxhiu: Doni ta luftoni COVID-19 , bëni s*ks! Psikologia: Dhe unë e konfirmoj! Follow Fax News Albania Subscribe To "Fax News" on YouTube Channel HERE: 🤍 For more content from click HERE 🤍 Like Fax News on Facebook HERE 🤍 Follow Fax News on Instagram Here 🤍 Për më shumë na ndiqni në: 🤍faxweb.al

Назад
Что ищут прямо сейчас на
rezear xhaxhiu xdguru cold war zombies forsaken wonder weapon samsung g532 frp lock mcpe exposed onedrive sodone dhala RC Beams yuffka gold farming warmane guide loudplay обзор app drawer problem solved mac os vs windows abhilash mohan “Dance” pepinero Chanu Sk SAP FICO Video korean chex green onion dpi realme c3